Dobrý den milí rodiče, ahoj kamarádi,

moc vás zdravíme a doufáme, že vás veselá nálada neopouští ani v těchto těžkých chvílích, kdy se nemůžeme vidět ve školce.

Rádi bychom s vámi zase rozveselili a potěšili, v tento adventní čas, i naše babičky a dědečky. Budete moc hodní, když jim napíšete veselý dopis a přidáte nějaký barevný obrázek Své dopisy s nadepsaným jménem seniora můžete nosit do 15. 12. My je v následující dny doručíme.

Kdo by se rád ještě zapojil, napište nám a my Vám rádi přidělíme babičku nebo dědečka.

Mějte se krásně a děkujeme, že nám opět pomůžete vykouzlit úsměv naším seniorům :)

Ahoj kamarádi je to tady!

Vaše nádherné peklo, čertíky... si můžete prohlédnout v obchodě v Úhřeticích a čertíci vykoukli i ve školce :-)

Vážení rodiče,

od 25.10. jsou schváleny nová opatření, kdy je nutné používat respirátor.
Pro vás se nemění a nadále platí:
• používat dezinfekční prostředek na ruce při vstupu do MŠ
• mít povinnou ochranu nosu a úst (respirátor)
Velmi vás prosíme o:
• dodržování počtu dvou rodin v šatně.
Moc vám děkujeme za dodržování.

Změna provozu MŠ v pátek 29.10.2021

Milí rodiče, z důvodu nízkého počtu nahlášených dětí bude upraven provoz MŠ o podzimních prázdninách - v pátek 29. 10. 2021 - do 13:00. Děkujeme za pochopení.

Vánoční focení proběhne dne 8.11. 2021 📸🔔

Vyhlašujeme strašidelnou soutěž o Halloweenskou dýni

Dýně můžete nosit od 1.11. do MŠ.🎃

Milí rodiče obou tříd,

zítra 21.10. nás čeká sportovní dopoledne. Pokud bude špatné počasí, využijeme prostor kulturního domu.

Prosíme o batůžek, tenisky se světlou podrážkou (svačina zajištěna v MŠ, pití zajištěno).

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci a těšíme se na zítřek.

Srdečně Vás zveme na "Štrůdlování"

Kdy? 21. 9. 2021 v 16:00.
Kde? na hřišti u vlakového nádraží v Úhřeticích.

Co nás čeká?

Společné pouštění papírových draků.

Soutěž o nejlepší štrúdl.

Těsto, tvar vašich upečených ovocným dobrot je pouze na Vaší fantazii :-)

Zpátky ve školce

Milé děti, vážení rodiče,

čeká nás poslední prázdninový den a již ve středu 1. 9. se všichni sejdeme ve školce. Už se moc těšíme, až se všichni sejdeme.

Máme pro Vás pár překvapení 😊

První z nich prozradíme již nyní...

Od 1.9. je prodloužen provoz MŠ od 6,15h. do 16.15 h.

Nezapomeňte si zrušit trvalý příkaz na školné a stravné. Dostanete od nás číslo našeho nového účtu a variabilní symbol. Platba za září 2021 proběhne 15. 9. 2021. Předškoláci a děti s odkladem školní docházky školné neplatí.